webinář/webinarium 29.6.2023 10-12
by Kateřina Foglová

29.6.2023 proběhne v rámci projektu "Vytvoření míst rychlé informace v česko-polském pohraničí" online seminář - „Polsko jako země pracovní migrace“.

29.06.2023r. w ramach projektu: „ Stworzenie punktów szybkiej informacji na polsko-czeskim pograniczu” - webinarium „Polska jako kraj migracji pracowniczej”.

Číst více
Nová příručka pro malé podniky: Právní podmínky přeshraničního prodeje a služeb
by Kateřina Foglová
v sekci Akce a články

OHK v Jablonci nad Nisou společně s KARR připravili příručku pro malé podniky: "Právní podmínky přeshraničního prodeje a služeb". Příručka zahrnuje otázky týkající se polsko-českých legislativních předpisů, celních a daňových předpisů týkajících se účasti na přeshraničních výstavách, veletrzích, prezentacích a podobných akcích.
Příručka pro malé podniky je novinkou v česko-polském pohraničí. Věříme, že pomůže nejen podnikatelům, výrobcům a řemeslníkům, kteří se chtějí účastnit přeshraničních akcí, ale také institucím, které takovéto akce organizují.

Číst více
Seminář/webinář Trendy online marketingu 9.2.2023
by Kateřina Foglová

Pozvánka CZ  Pozvánka PL

Nové právní minimum pro e-shopaře. S novým rokem přichází i novela zákona o ochraně spotřebitele. Jaké změny s sebou přináší? Jak ponovu na slevy a recenze? Natextovali jste správně svá tlačítka? Upravili nákupní košík? Jak se mění reklamace? Na co nově zákazník (ne)má právo? Chytli jste pozitivní změny v oblasti odstupování od smluv? Kdo o tom všem bude rozhodovat? Jaké dokumenty si pro reklamace připravit? Které fámy a omyly by bylo fajn jednou provždy vyvrátit? A komu tím prospějeme?

Číst více
Online seminář - Seminarium internetowe 23.06.2022
by Kateřina Foglová

Rozdíl mezi e-commerce v Česku a Polsku z pohledu online marketingu a e-shopu/Różnica między e-commerce w Czechach i Polsce w zakresie online marketingu i e-shopu

Připravila KHK KHK pro české a polské podnikatele a zájemce o přeshraniční spolupráci.

KHK KHK przygotowala dla czeskich i polskich przedsiębiorców oraz zainteresowanych współpracą transgraniczną. Seminarium będzie tłumaczone symultanicznie.

Pozvánka

Zaproszenie