Veletrh potravin a obalů v Poznani

Mezinárodní veletrh potravin Polagra Food 2019 v Poznani je největší událostí potravinářského průmyslu ve střední a východní Evropě. Tato akce se uskuteční ve dnech 29. září – 3. říjen 2019.

Na veletrhu Polagra Food se každoročně prezentují významní představitelé polského potravinářského průmyslu – výrobci, dodavatelé, malo/velkoobchodníci.  Polagra Food nabídne velké množství novinek a upozorní na nadcházející trendy v potravinářském průmyslu. Souběžně s veletrhem Polagra Food proběhne také Mezinárodní veletrh obalů a etiket pro potravinářský průmysl TAROPAK.

www.polagra-food.pl/en

https://www.taropak.pl/en/

Organizátor Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. (Mezinárodní poznaňské veletrhy) vytvořil program Hosted Buyers.

Pro veletrh Polagra Food zaměřený na maloobchodní řetězce, velkoobchody, dovozce a distributory potravin.

Pro veletrh TAROPAK zaměřený na výrobce a distributory zastupující mj. balicí, kosmetický, potravinářský, nábytkářský nebo automobilový průmysl, a na zástupce spedičních a dopravních společností, velkoobchodníků, skladů a logistických parků.

Programu Hosted Buyers se mohou zúčastnit osoby (max. 2 osoby z každé firmy) odpovědné za nákup, styk se zahraničím (nákup , prodej), či vyhledávání nových dodavatelů.

Pro skupinu hostů Hosted Buyers, bude zajištěno bezplatné ubytování, stravování, podpora veletržního týmu před i během výstavy a řada dalších benefitů.

V případě Vašeho zajmu kontaktujte prosím pořadatele akce:

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

(Mezinárodní poznaňské veletrhy)

e-mail: iwona.stefanska@mtp.pl

tel. +48 61 869 20 87, mobil +48 603 410 384

www.mtp.pl