Srdečně zveme na Výstavu regionálních produktů 1.-2.4.2022

TZ_Výstava regionálních produktů v Jablonci nad Nisou 1.-2.4.2022

Seznámení s regionem prostřednictvím zručnosti, kreativity a fantazie; zážitků, chutí a vůní

OHK v Jablonci nad Nisou, 14.03.2022_“Letošní výstava regionálních produktů v rámci veletrhu Euroregion Tour představí během dvou dnů více než 50 výrobců z České republiky, Polska i německého příhraničí. Výstava nabídne ukázky řemesel a také dílny: točení na hrnčířském kruhu, broušení kamenů, drátování, výrobu vlastního šperku nebo třeba zdobení perníčků a pletení z proutí. K dispozici bude také sklářská dílna a pískovačka,“ láká k návštěvě akce ředitelka jablonecké OHK Iva Linderová.

Na prodejní výstavu spojenou s veletrhem cestovního ruchu můžete vyrazit ve veselém aprílovém termínu, v pátek a v sobotu 1.-2. dubna 2022.Těšit se můžete na bohatou nabídku dobrot od horalských sýrů a uzenin přes smržovské svatební koláčky, za studena macerované podkrkonošské sirupy, lahodnou kávu z liberecké pražírny, farmářský lněný chléb z Dolního Slezska, podještědské perníčky, med z Jizerských hor ad. Nebudou chybět ani originální výrobky ze dřeva, keramiky, skla, drátu, vosku, oceli, plátna, polodrahokamů, papíru nebo proutí.

„Výstava je prodejní, udělejte si před Velikonocemi radost originální produkty a nechte se inspirovat k výletu za zážitkem a poznáním do dílen jednotlivých vystavovatelů,“ dodává Linderová.

Pořádá OHK v Jablonci nad Nisou v rámci projektu Výrobci v česko-polském příhraničí, incomingové lákadlo CZ.11.2.45/0.0/0.0/16_012/0002773, který je realizován z Programu Přeshraniční spolupráce Interreg V-A Česká republika-Polsko.