Říjnové akce v Krkonoších

Tiskové zprávy k akcím uskutečněným během měsíce října v Krkonoších.
Partnerům projektu děkujeme za účast a řemeslníkům za velikou vstřícnost, nadšení a radost podělit se se svým uměním či nadšením přihlížejícím. Těšíme se, že díky zapojení do virtuální mapy budete předávat své nadšení a um i dalším návštěvníkům.

Tisková zpráva:
Dvoudenní studijní cesta
Užitečný seminář

Krkonoše - svazek měst a obcí společně s partnery realizuje projekt „Po stopách regionální výroby a tradice v polsko-českém regionu Jelenohorské kotliny, Jizerských hor a Krkonoš“.
Cílem je přivést turisty a návštěvníky do míst s tradiční řemeslnou výrobou, kde mohou nejen nahlédnout pod ruce mistrů oboru, ale také si řemeslo sami vyzkoušet, poznat nadšení lidí, kteří své řemeslo, technické památky, kulturní a sportovní zařízení provozují.
Vznikne virtuální stezka, která ukáže různé obory: 1. Sklářské a bižuterní firmy, 2. Tradiční řemesla vč. keramiky, 3. Výroba potravin a nápojů, 4. Technické památky, 5. Kultura, sport i zdraví.

Projekt "Po stopách regionální výroby a tradice v polsko-českém regionu Jelenohorské kotliny, Jizerských hor a Krkonoš" CZ.11.2.45/0.0/0.0/18_029/0001827 je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj. / Projekt "Szlakiem regionalnej tradycji i produkcji w polsko-czeskim rejonie Kotliny Jeleniogórskiej, Gór Izerskich i Karkonoszy"  CZ.11.2.45/0.0/0.0/18_029/0001827 jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.