Zážitkový press trip pro české a polské novináře v Krkonoších/ Wyprawa prasowa dla czeskich i polskich dziennikarzów w Karkonoszach

Szanowni prowadzący ośrodki turystyczne w Polsce,
bardzo Państwu dziękujemy za włączenie się do wycieczki prasowej, którą w ramach czesko- polskiego projektu organizuje Karkonosze –Związek Miast i Gmin dla czeskich dziennikarzy do polskich Karkonoszy. Press trip jest organizowany w ramach projektu „ Sieć rozwoju gospodarczego w czesko-polskim pograniczu“.

Program wycieczki prasowej spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem redakcji Czeskiego Radia w Hradcu Králové i na dzień 30.8.2018 zaproszono organizatorów press tripu do porannej audycji. W czasie półgodzinnego programu zostaną zaprezentowane Państwa atrakcje turystyczne, a cała audycja będzie koncentrować się na zaproszeniu słuchaczy do Polski. Zapis programu, razem z fotografiami zostanie umieszczony na stronach internetowych Czeskiego Radia. Dzięki włączeniu się do press tripu będą mieć Państwo bezpłatną reklamę w Czeskim Radiu i na Internecie. Mamy nadzieję, że przyciągnie to Państwu kolejnych gości z Republiki Czeskiej!
Jak ustawić tę stację:
VKV/FM (liczba wskazuje częstotliwość w MHz)
Hradec Králové 95,3 (komin ČKD) Rychnov nad Kněžnou 96,5 (GSM) Trutnov 90,5 (Černá hora)
Z wyrazami szacunku

Miroslava Chaloupská

Vážení provozovatelé turistických míst v Polsku,
velice Vám děkujeme, že jste se zapojili do press tripu, který pořádá v rámci česko-polského projektu Krkonoše – svazek měst a obcí pro české novináře do polských Krkonoš. Press trip je pořádán v rámci projektu „Síť hospodářského rozvoje v česko-polském příhraničí“.
Program press tripu přímo nadchnul redakci Českého rozhlasu v Hradci Králové a dne 30. 8. 2018 na 8:35 hodin pozval organizátory press tripu do ranního vysílání. Během půlhodinového pořadu budou představeny vaše turistické zajímavosti a celý pořad bude směřován k pozvánce do Polska. Přepis pořadu bude umístěn včetně fotografií na webových stránkách Českého rozhlasu.
Díky zapojení do press tripu budete mít zdarma reklamu v Českém rozhlasu a na internetu. Doufáme, že Vám to přivede další české návštěvníky!
Jak naladit tuto stanici:
VKV/FM (číslo udává frekvenci v MHz)
Hradec Králové 95,3 (komín ČKD)
Rychnov nad Kněžnou 96,5 (GSM)
Trutnov 90,5 (Černá hora)

Miroslava Chaloupská

Program

Promo press trip PL