18. březnový jarmark regionálních výrobců

Vážení výrobci regionálních produktů,
oslovujeme Vás s nabídkou zúčastnit se 18. ročníku prodejní výstavy regionálních produktů při veletrhu cestovního ruchu EuroregionTour 2018.


Veletrh proběhne v krytých výstavních prostorách jabloneckého Eurocentra, a to ve dnech 16. a 17. března 2017 (pátek a sobota).
Připravena je soutěž o nejlepší vystavovaný produkt kategorii tradiční regionální produkt, regionální potravina a suvenýr.

Podrobnosti a odpovědi na časté otázky:
Můžeme při prodeji zároveň propagovat naše aktivity? Myšleno v podobě bannerů, letáčků, vizitek? Letáčky a vizitky určitě ano, bannery /počet, velikost, požadovaná plocha na umístění/ po domluvě.
Od kolika do kolika hodin se akce koná? Pá 10-18, So 9-13.
Předpokládám, že prodejní stoly lze použít pouze místní? Jak velké jsou? Místní stoly mají 1,4 x 0,7m, pokud byste přesto chtěli vlastní stůl, stánek, je to samozřejmě možné, pro zachování tradičního rázu výstavy poprosíme o zaslání rozměrů a fota.
Jaká je cena za stánek? Pro podporu místních šikovných řemeslníků nabízíme prodejní místo regionálním výrobcům v rámci projektu zcela zdarma. Každý řádně přihlášený řemeslník dostane 2 stravenky na výborný oběd v restauraci Pod Rampou, která se nachází ve stejném prostoru, ve kterém bude probíhat trh. Jídlo je možné po dohodě s organizátorem nechat zabalit a zanést přímo na stánek.
Můžeme v případě předvádění výroby použít vlastní menší pracovní stolek? Je v tomto případě možné zvětšení prodejní a předváděcí plochy? Ano, určitě, poprosíme o rozměry/ foto stolku.

Pokud potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. V případě Vašeho zájmu prosím vyplňte přihlášku a naskenovaný originál nám zašlete mailem nebo klasickou poštou.

Těšíme se na Vás.

PŘIHLÁŠKA

FORMULARZ WNIOSKU

PLAKÁT K AKCI

MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ SE SLEVOU PRO VYSTAVOVATELE:

Hotel Merkur

Hotel Rehavital

Hotel Zlatý lev

Kontakt:
OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA V JABLONCI NAD NISOU
Jiráskova 9 | 466 01 Jablonec nad Nisou
T: +420 483 346 002 | M: +420 724 613 025
foglova@ohkjablonec.cz | www.ohkjablonec.cz