POLSKO-ČESKO-POLSKÝ SLOVNÍKČESKO-POLSKY SBORNÍK ADMINISTRATIVNÍCH DOKUMENTŮNABÍDKY NEMOVITOSTÍ

Služby - Česko - Polské kontaktní centrum - podnikání v Polsku

Hospodářská komora \" Śląsk\"

Hospodářská komora "Śląsk" působí ve městě Opole již od roku 1993.

Kontaktní místo polsko-česko-saské hospodářské spolupráce při KARR SA Jelenia Góra

Kontaktní místo polsko-česko-saské hospodářské spolupráce při Karkonošské agentuře regionálního rozvoje a.s. (KARR SA) v Jelení Hoře (Jelenia Góra).

Sudetská průmyslová a obchodní komora Świdnice

Sudetská průmyslová a obchodní komora (SIPH) ve Świdnici existuje již od roku 1993. Působí na území Dolnoslezského vojvodství.

Okresní hospodářská komora Jeseník

Okresní hospodářská komora působí v Jeseníku od roku 1999. Je samostatný právní subjekt a součást celorepublikové sítě Hospodářské komory České republiky (podle Zákona o Hospodářské a Agrární komoře ČR, č. 301/1992 Sb.).

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje

Hospodářská komora KHK je subjektem zastupujícím podnikatelskou veřejnost v Královéhradeckém kraji. Chrání zájmy svých členů - malých, středních a velkých podniků, sdružujících se v regionální síti komor:

Okresní hospodářská komora v Jablonci nad Nisou

Okresní hospodářská komora v Jablonci nad Nisou vznikla, mezi prvními v republice, jako samostatný právní subjekt na základě zákona č.301/1992 Sb. Byla založena ustavujícím shromážděním delegátů v r. 1993.

eu

Projekt „Podpora rozvoje regionálních firem na česko-polském příhraničí", registrační číslo: CZ.3.22/2.1.00/12.03400, je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Překračujeme hranice.